Teslimat

Ürün sayfasında aksi belirtilmedikçe hafta içi saat 14:30 kadar verilen siparişleriniz aynı gün içerisinde, hafta sonu ya da tatil günlerinde verilen siparişleriniz bir sonraki ilk iş gününde Aras Kargo ile kargoya verilecektir.

İadeler

Mesafeli Satış Sözleşmesi kapsamında satın aldığınız ürünleri cayma hakkınızı kullanarak teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Cayma hakkı kullanılmayacak ürünler veya iade hakkınızın kullanılabileceğiniz ürünleri ve şartları için Mesafeli Satış Sözleşmesi'nin 11. maddesine göz atabilirsiniz. Ancak kısaca belirtmek gerekirse, satın aldığınız ürün iade edilebilir bir ürünse paketinin açılmamış ve kullanılmamış olması gerekir. Ayrıca ürünle birlikte ücretsiz veya promosyon olarak gönderilen başka ürün / hizmet vb varsa sipariş faturanızla birlikte iade edilmelidir.

Eğer siparişe ait fatura kurumsal bir faturaysa, fatura tarihinden itibaren 8 gün geçen veya faturanın iptali mümkün olmayan faturalar için iade faturası kesilmelidir. İade faturası kesilmemesi durumunda iade kabul edilmemektedir.

İadelerde veya değişimde (değişimlerde de cayma hakkı şartları geçerlidir) kargo ücreti alıcıya aittir. Arızalı veya satın aldığınızdan farklı bir ürün gelmesi gibi durumlarda değişim için gönderilecek kargolarda, kargo ücreti satıcıya aittir.

Şartlara uygun olmadığı halde iade için gönderilen kargolar alıcı ödemeli olarak geri gönderilmektedir.